Polecamy EKOGROSZEK

Polecamy dokonywanie zakupów ekogroszku w Szczecinie w naszej firmie. Ekogroszek to najtańszy surowiec energetyczny do ogrzewania pomieszczeń.

Polecamy WĘGIEL

Węgiel Szczecin w korzystnych cenach, dostępny w naszej firmie. Zachęcamy do dokonania zakupu węgla w Szczecinie. Polecamy naszą bogatą ofertę.

Drewno KOMINKOWE

Drewno kominkowe Szczecin znajdziecie Państwo w naszej ofercie sprzedaży. Drewno opałowe i drewno rozpałkowe w atrakcyjnej cenie, również dostępne.

Węgiel - najpopularniejszy surowiec opałowy

Sprzedaż węgla w Szczecinie - hurt i detal

Ogrzanie domu, to jeden z ważniejszych aspektów. Ciepło domowego ogniska zapewni węgiel, który od wieków jest cenionym paliwem grzewczym, wykorzystywanym zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i innych lokalach użytkowych. Oferta naszej firmy, której domeną jest sprzedaż tego surowca, obejmuje różne gatunki węgla:

  • Węgiel ORZECH I
  • Węgiel ORZECH II
  • Węgiel GROSZEK
  • Węgiel KOSTKA
  • Węgiel MIAŁ
  • Węgiel KOKS

Dokładamy starań, aby węgiel trafiający do Państwa, był najlepszej jakości i w maksymalnym stopniu spełniał swoje zadanie. Trzeba wiedzieć, że wartość opałowa węgla zależy od jego składu, przy czym szczególne znaczenia ma zawartość popiołu i siarki oraz jego wilgotność. Dlatego troszczymy się o to, aby przechowywany był w optymalnych warunkach, co przyczynia się do efektywności spalania. Nie mniej istotne jest pochodzenie węgla, mamy to na uwadze, dlatego sprowadzamy surowiec ze sprawdzonych źródeł. Znajdą Państwo u nas węgiel z Polski, Rosji i Czech.

Węgiel ORZECH I

Jednym z oferowanych przez nasza firmę gatunków węgla jest Orzech I, którego klasa to 25-27, granulacja w granicach 50-90mm. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest odmianą o dużej kaloryczności. Oferowany przez nas węgiel pozyskujemy z Kopalni Jaworzno lub Kopalni Wujek. Jest ekologiczny i przyjazny środowisku. Naszą ofertę adresujemy do Klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Posiadamy własne zaplecze transportowe, dzięki czemu możemy dostarczyć nabyty u nas węgiel pod wskazany adres w Szczecinie. Klient może sam wybrać formę w jakiej dostarczony ma być węgiel - luzem lub w workach. Zapraszamy do zakupu!

Węgiel ORZECH II

Kolejnym rodzajem węgla, który można kupić za naszym pośrednictwem jest węgiel Orzech II, który odróżnia się od węgla Orzech I mniejszym rozmiarem. Dostępny w naszej ofercie węgiel charakteryzuje się granulacją o wielkości 25-50mm, przy klasie węgla 25-27. Cechą godną uwypuklenia jest wysoka kaloryczność oraz nieduża zawartość zanieczyszczeń. Wydobywany jest w Kopalni Jaworzno oraz Kopalni Wujek, z którymi współpracujemy od lat. Forma w jakiej dowozimy węgiel do Klienta może być dwojaka, opał spakujemy w worki lub dowieziemy luzem. Transport węgla na terenie Szczecina.

Węgiel GROSZEK

Nasza oferta zawiera w sprzedaży groszek węglowy o granulacie ok. 20-40mm, klasa 25-27mm. Należy do opałów wysokojakościowych, który cenią sobie użytkownicy ze względu na dużą wydajność. Warto wspomnieć o niskiej zawartości siarki, co przyczynia się do mniejszej szkodliwości na środowisko naturalne. Wysoka kaloryczność w atrakcyjnej cenie, to doskonały sposób na oszczędność. Ponadto sprzedawany przez nas w Szczecinie ekogroszek pozostawia małą ilość popiołu po spaleniu, co minimalizuje częstotliwość oczyszczania pojemnika. Same zalety, które warto wziąć pod uwagę rozważając zakup opału.

Węgiel KOSTKA

W asortymencie naszej firmy znajduje się węgiel kostka, którego średnica wynosi od 60 od 200mm. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż cechuje się wysokimi właściwościami energetycznymi, klasa 25-27. Ze względu na swoją wielkość uważany jest za wygodny w użytkowaniu, gdyż zmniejsza ilość „dokładek” do pieca. Ponadto jego forma sprawia, że w śród brył nie znajdują się kamienie, ani inne surowce, które mogłyby uszkodzić piec. Zachowuje dobre parametry spalania, w związku z czym jest bardzo chętnie wybieranym produktem grzewczym, przez szerokie grono użytkowników pieców.

Węgiel MIAŁ

Jako firma zajmująca się dostarczaniem produktów opałowych, nie mogło w naszej ofercie zabraknąć miału, który może być stosowany w większości pieców na paliwa stałe. Miał sprzedawany przez naszą firmę pozyskujemy z Kopalni Piast, jego granulacja wynosi 0-25mm, klasa 21-25. Nasze doświadczenie i współpraca z wieloma Klientami nauczyły nas, że warto oferować produkty, które odznaczają się wysoką jakością. Ponadto miał sprzedawany jest w konkurencyjnych cecha. Wszystkie te czynniki przekładają się na zadowolenie Klientów, którzy chętnie ponownie korzystają z naszych usług.

Koks

Nasza oferta obejmuje sprzedaż koksu, który pozyskujemy od największego w Polsce producenta - Koksowni Zdzieszowice. Koks występuje w granulacie 30-40mm, klasa 28. Należy do paliw, które są nieszkodliwe dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu koksu można uzyskać ciepło w domach, przedsiębiorstwach, itp., dlatego ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucjonalnych. Sprzedaż koksu w Szczecinie jest dominującą częścią naszej działalności. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, pozwala nam stworzyć optymalną ofertę dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb Klientów.


„Dużo ciepła, w korzystnej cenie” to motto, które przyświeca naszej działalności. Opracowując ofertę, wybierając gatunki węgla i innych opałów, stawiamy przede wszystkim na jakość, którą doceni każdy z Klientów. Przywiązujemy wagę nie tylko do gatunku węgla, ale także do sposobu jego przechowywania, co jest niezwykle istotne. Węgiel dostarczamy paczkowany w worki lub luzem - formę wskazuje Klient. Dowóz umawiany jest z nabywcą, jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do możliwości kupującego. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, który w miarę możliwości jest aktualizowany.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, służymy fachowym doradztwem.
Sprzedaż węgla w Szczecinie odbywa się na atrakcyjnych warunkach!

Ekogroszek w Szczecinie

Zachęcamy do zakupu ekogroszku w Szczecinie w dobrej cenie

Węgiel w Szczecinie

Zapraszamy do skorzystania z oferty na węgiel Szczecin

Drewno w Szczecinie

Drewno kominkowe w atrakcyjnej cenie dostępne u nas

Warto wiedzieć

Polecamy lekturę przydatnych informacji o naszej ofercie