Polecamy EKOGROSZEK

Polecamy dokonywanie zakupów ekogroszku w Szczecinie w naszej firmie. Ekogroszek to najtańszy surowiec energetyczny do ogrzewania pomieszczeń.

Polecamy WĘGIEL

Węgiel Szczecin w korzystnych cenach, dostępny w naszej firmie. Zachęcamy do dokonania zakupu węgla w Szczecinie. Polecamy naszą bogatą ofertę.

Drewno KOMINKOWE

Drewno kominkowe Szczecin znajdziecie Państwo w naszej ofercie sprzedaży. Drewno opałowe i drewno rozpałkowe w atrakcyjnej cenie, również dostępne.

Różne formy sprzedaży opału w Szczecinie

Zapraszamy do naszej oferty

Nasza firma mając na uwadze zróżnicowane potrzeby potencjalnych Klientów, oferuje zakup paliwa w różnych formach sprzedaży. Zarówno hurtowo jak i detalicznie. Zakupiony u nas węgiel, ekogroszek i drewno kominkowe dowozimy w każde miejsce, w obrębie województwa Zachodniopomorskiego. Zachęcamy do dokonania zakupów w naszej firmie.

W naszej ofercie sprzedaży znajdziecie Państwo:

  • Ekogroszek (Jaret, Pieklorz, import Syberia, import Czechy)
  • Węgiel (Orzech I, Orzech II, Groszek, Kostka, Miał, Koks)
  • Drewno (Kominkowe, Opałowe, Rozpałkowe)

Sprzedaż hurtowa surowców energetycznych

W ramach naszej działalności zajmujemy się sprzedażą hurtową węgla, ekogroszku i drewna opałowego w Szczecinie i okolicach. W związku z tym z naszej starannie opracowanej oferty mogą skorzystać różne instytucje i przedsiębiorstwa, jak np. hotele, zakłady produkcyjne, szpitale i szkoły czy spółdzielnie mieszkaniowe. Dbamy o to, by każde zamówienie rywalizować w możliwie najkrótszym czasie. Dotrzymujemy terminów i warunków umowy, oferując najwyższej jakości opał różnego rodzaju. Nasze składy opału są dobrze zabezpieczone, aby zachować najlepsze właściwości każdego z surowców opałowych.

Sprzedaż hurtowa paliwa stałego w postacie węgla, ekogroszku i drewna opałowego może odbyć się na zasadzie długofalowej współpracy. Zakupiony u nas towar dowozimy własnym transportem do Szczecina i do pobliskich miejscowości. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, dzięki dobrze opracowaną strategię sprzedaży, dzięki czemu możemy równocześnie obsłużyć wiele instytucji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Sprzedajemy węgiel detalicznie

Zaopatrujemy w głównej mierze gospodarstwa domowe. Nasza oferta sprzedaży detalicznej opału obejmuje nie tylko teren Szczecina, ale także całego województwa Zachodniopomorskiego. Sprzedaż węgla, ekogroszku, a także drewna kominkowego prowadzimy przez cały rok.

Na specjalne życzenia naszych Klientów dowieziemy opał pod wskazany adres. Zarówno węgiel jak i ekogroszek sprzedajemy luzem lub w specjalnie przygotowanych workach. Drewno kominkowe dostarczamy na paletach. Nasz opał dowozimy własnym transportem. Zapewniamy także i stałą dostawę, każdego rodzaju paliwa przez cały rok, na terenie Szczecina i okolicy.

Zapewniamy transport

Nasza firma jest gotowa obsłużyć, każdego Klienta. Zarówno indywidualnego jak i zbiorowego w postaci firmy, instytucji, przedsiębiorstwa, itp. Zapewniamy transport opału, w każde miejsce i pod wskazany przez Państwa adres. Nasza firma przykłada dużą wagę do logistyki. Nasze zorganizowanie pozwala nam podjąć się każdego zlecenia. Posiadamy rozległe zaplecze spedycyjne o różnej ładowności, a także transport własny od 1 do 25 ton.

Nasze usługi transportu opału wyróżnia wysoka jakość oraz pełen profesjonalizm i kompleksowość. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt. Nasza oferta jest elastyczna i dopasujemy ją także i do Państwa potrzeb.

Nasza firma dowozi opał własnym transportem. Możemy zapewnić stałą usługę, polegającą na dowozie paliwa na terenie Szczecina i okolic.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna węgla, ekogroszku oraz drewna kominkowego
odbywa się na dogodnych warunkach, pod względem cenowym i dotrzymania terminów.
Dysponujemy pojazdami przeznaczonymi do transportu surowców opałowych,
które starannie zabezpieczamy.
Sprzedaż i dowóz opału na terenie Szczecina i okolic!

Ekogroszek w Szczecinie

Zachęcamy do zakupu ekogroszku w Szczecinie w dobrej cenie

Węgiel w Szczecinie

Zapraszamy do skorzystania z oferty na węgiel Szczecin

Drewno w Szczecinie

Drewno kominkowe w atrakcyjnej cenie dostępne u nas

Warto wiedzieć

Polecamy lekturę przydatnych informacji o naszej ofercie