Polecamy EKOGROSZEK

Polecamy dokonywanie zakupów ekogroszku w Szczecinie w naszej firmie. Ekogroszek to najtańszy surowiec energetyczny do ogrzewania pomieszczeń.

Polecamy WĘGIEL

Węgiel Szczecin w korzystnych cenach, dostępny w naszej firmie. Zachęcamy do dokonania zakupu węgla w Szczecinie. Polecamy naszą bogatą ofertę.

Drewno KOMINKOWE

Drewno kominkowe Szczecin znajdziecie Państwo w naszej ofercie sprzedaży. Drewno opałowe i drewno rozpałkowe w atrakcyjnej cenie, również dostępne.

Ekogroszek - różne gatunki w dobrej cenie

Sprzedaż ekogroszku w Szczecinie

Nasz firma oferuje sprzedaż ekogroszku różnego rodzaju. Poniżej przedstawimy charakterystykę poszczególnych typów, aby ułatwić Klientom wybór paliwa, który będzie najlepiej spełniał ich wymagania. W sprzedaży posiadamy:

  • Ekogroszek Jaret
  • Ekogroszek Pieklorz
  • Import Syberia
  • Import Czechy

W razie potrzeby służymy doradztwem i podpowiedzią. Naszym atutem jest doświadczenie oraz uczciwe i rzetelne podejście do każdego Klienta. Fakt, iż posiadamy zaplecze transportowe, wpływa na kompleksowość naszych usług czyli dowóz ekogroszku do miejsca wskazanego przez kupującego.

Nasza firma prowadzi sprzedaż ekogroszku na terenie Szczecina, który to na chwilę obecną, zalicza się do jednego z najchętniej kupowanych opałów, wykorzystywanych do ogrzewania pomieszczeń różnego typu. Atutem jest niska cena i efektywność. Ekogroszek to paliwo stałe, wytwarzane z węgla kamiennego, dostosowane do palenia w piecach z podajnikiem retortowym. Podpowiadamy, że najlepszą porą na zakup ekogroszku jest okres wiosenno-letni, ponieważ w tym czasie jest suche i tańsze. Sprzedaż ekogroszku odbywa się w dwojaki sposób: luzem lub pakowane w worki. Dokładamy starań, aby opał podczas przechowywania i transportu był dobrze zabezpieczony przed zawilgoceniem lub nadmiernym wysuszeniem.

Ekogroszek JARET

Ekogroszek JARET znajduje zastosowanie przede wszystkim w piecach retortowych. Sprzedawany przez nas ekogroszek występuje w formie granulatu wielkości 8-25mm - klasa węgla 25. Ze względu na to, że jego uziarnienie jest zróżnicowane, może być z powodzeniem wykorzystywany tak do starszego, jak i nowszego typu pieców retortowych. Jego zaletą jest niska spiekalność oraz relatywnie wysoka kaloryczność. W zależności od oczekiwań Klienta ekogroszek dostarczymy luzem lub pakowany w workach.

Ekogroszek Pieklorz

Do produkcji ekogroszku PIEKLORZ wykorzystuje się starannie przesortowany węgiel cechujący się najlepszymi parametrami grzewczymi. W związku z tym sam ekogroszek, także jest wysokiej jakości i cieszy się popularnością wśród użytkowników. Bez obaw można go stosować w różnego typu piecach. Dla wygody Klientów, produkt może być spakowany w worek lub przywieziony luzem. Granulacja czyli uziarnienie ekogroszku wynosi: 8-25mm, klasa węgla 28. Efektywność ekogroszku Pieklorz jest bardzo wysoka, co sprawia, ze jest najchętniej wybieranym produktem opałowym.

Ekogroszek import Czechy

Nasza oferta zawiera dwa rodzaje ekogroszku importowanego Czech. Pierwszy z nich pochodzi z Kopalni Mosty - jego granulacja wynosi 8-25mm, klasa węgla 22. Drugi pozyskiwany jest z Kopalni Ledvice, także o ziarnistości 8-25mm, natomiast klasa węgla to 25. Czeski ekogroszek nadaje się do ogrzania domu, lokali użytkowych i innego rodzaju obiektów. Zapewnia potrzebne ciepło, w korzystnej cenie. W zależności od oczekiwań nabywców, ekogroszek może zostać spakowany w worki lub przywieziony luzem. Podczas transportu są stosownie zabezpieczone, aby do rąk Klientów trafiły w nienaruszonym stanie.

Ekogroszek import Syberia

Region syberyjski obfituje w zasoby węgla. Ekogroszek importowany z tego obszaru cechuje się wysoką jakością, przy czym dostępny jest w stosunkowo niskiej cenie. Granulacja dostępnego u nas syberyjskiego ekogroszku wynosi 8-25mm, klasa węgla 26. Warto wspomnieć, że jest kaloryczny i zawiera niewielką ilość siarki i pozostawia mało popiołu. Są to czynniki uwzględniane przy kosztów ogrzewania, bowiem wpływają na wydajność opału. Forma dostarczeniu ekogroszku dopasowana do potrzeb Klienta - w workach lub luzem. Zapewniamy doskonały jakościowo produkt opałowy po uczciwej cenie.


Z naszej obserwacji wynika, że ekogroszek w Szczecinie cieszy się coraz większą popularnością. Przyczynia się do tego fakt, iż jest to najtańszy opał dostępny na rynku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy ma system ogrzewania przystosowany do palenia ekogroszkiem. W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich potencjalnych Klientów - nasza oferta obejmuje sprzedaż także innych rodzajów paliw stałych. Klienci mogą zakupić u nas również drewno kominkowe oraz węgiel. Służymy fachowym doradztwem, zapewniamy elastyczne podejście i korzystne ceny.

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą, zachęcamy do współpracy.
Jeżeli chcesz uzyskać dokładniejsze informacje dotyczące naszej działalności, zadzwoń lub napisz.

Ekogroszek w Szczecinie

Zachęcamy do zakupu ekogroszku w Szczecinie w dobrej cenie

Węgiel w Szczecinie

Zapraszamy do skorzystania z oferty na węgiel Szczecin

Drewno w Szczecinie

Drewno kominkowe w atrakcyjnej cenie dostępne u nas

Warto wiedzieć

Polecamy lekturę przydatnych informacji o naszej ofercie