Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Węgiel Szczecin - Sprzedaż DETALICZNA w Szczecinie Skład opału Szczecin Koks Węgiel Ekogroszek Jaret i Pieklorz Szczecin Drewno kominkowe w Szczecinie | Węgiel Szczecin

Najlepsze drewno kominkowe Szczecin, oferujemu najwyższej jakości drewno liściaste do kominków suche i podsuszone w Szczecinie i okolicach. Mamy w sprzedaży różnorakie drewno do kominków Szczecin, mamy drewno bukowe, dębowe, jesion, grab i brzozowe, dowóz drewna do klienta gratis, drewno sprzedajemy ułożone, dzięki czemu jest go po prostu więcej.


Nasza malarnia proszkowa Szczecin oferuje usługi malowania proszkiem w zakresie malowania elementów aluminiowych, stalowych, żeliwnych i ocynkowanych, malujemy proszkowo w Szczecinie dowolne detale oraz duże gabaryty, działamy w Szczecinie i okolicach.

Szybki Kontakt

mapka
ul. Stalmacha 21
71-646 Szczecin
kontakt@wegiel-szczecin.pl
tel. kom. 509 395 455

Aktualny Cennik Opału

cennik

Przydatne Linki

Teraz na Stronie

Teraz na stronie jest 2 gości 
detal

Naszymi odbiorcami są także gospodarstwa domowe w Szczecinie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną opału w Szczecinie. Sprzedaż węgla w Szczecinie, czy sprzedaż ekogroszku lub drewna kominkowego prowadzimy przez cały rok.

Na życzenie klienta dowozimy we wskazane miejsce zakupiony u nas opał. Sprzedaż węgla czy ekogroszku prowadzimy luzem lub w specjalnie do tego celu przeznaczonych workach.

Prowadzimy też sprzedaż drewna kominkowego na paletach.

Dowozimy sprzedany opał własnym transportem. Jesteśmy wstanie zapewnić ciągłą dostawę każdego rodzaju paliwa na terenie Szczecina i okolic.

Mamy w swojej ofercie:

 • Ekogroszek Jared w sprzedaży detalicznej
 • Ekogroszek Pieklorz w sprzedaży detalicznej
 • Ekogroszek importowany Syberia w sprzedaży detalicznej
 • Ekogroszek importowany Czechy w sprzedaży detalicznej
 • Węgiel Orzech I w sprzedaży detalicznej
 • Węgiel Orzech II w sprzedaży detalicznej
 • Węgiel Groszek w sprzedaży detalicznej
 • Węgiel Kostka w sprzedaży detalicznej
 • Węgiel Miał w sprzedaży detalicznej
 • Koks w sprzedaży detalicznej
 • Drewno Kominkowe w sprzedaży detalicznej
 • Drewno Rozpałkowe w sprzedaży detalicznej
 • Drewno Opałowe w sprzedaży detalicznej

Dużo ciepła za przystępną cenę” w myśl tej dewizy oferujemy państwu najlepszej jakości węgiel orzech Szczecin i węgiel miał Szczecin oraz węgiel groszek Szczecin zarówno paczkowany jak i luzem po bardzo atrakcyjnych cenach. W bocznej kolumnie najdziecie państwo aktualizowany na bieżąco przez nas cennik sprzedaży węgla w Szczecinie.

Wartość opałowa drewna drewna na tle innych paliw przedstawia się całkiem interesująco, drewno jest niedużo słabszym paliwem do węgla brunatnego. Oczywiście nie może już w żaden sposób konkurować z węglem kamiennym, którego kaloryczność jest ponad połowę wyższa. Uwzględniając jednak cenę obydwu surowców dochodzimy do wniosku, że stosunek ceny do kaloryczności drewno bije na głowę węgiel. Nie wspominając już o tym, że drewno jest o wiele bardziej wdzięcznym i sympatycznym paliwem. Z kalorycznością węgla jest jeszcze jeden problem – jest ona wybitnie teoretyczna, w każdej partii produkcyjnej może mieć inną wartość, niektóre wypusty węgla nie chcą palić się w ogóle. Natomiast drewno po właściwym wysezonowaniu zawsze daje pełnię mocy. Zapraszamy do naszego składu opału w Szczecinie i do zapoznania się z naszą ofertą drewna kominkowego Szczecin.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Zachęcamy także do składania zapytań ofertowych.

ekogroszek_paczkowany

Skład Opału Szczecin

Oferujemy w naszym skladzie opału w Szczecinie sprzedaż oraz transport węgla kamiennego produkcji krajowej w następujących asortymentach: kostka, orzech, groszek, miał węglowy oraz węgla brunatnego i koksu.
W trosce o środowisko naturalne rozszerzyliśmy ofertę o ekogroszek. Prowadzimy sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie na paletach. W swej ofercie sprzedajemy też drewno opałowe i drewno rozpałkowe. Nasz skład opału w Szczecinie zaopatruje zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych ze Szczecina terenu i województwa zachodniopomorskiego.

Ekogroszek Szczecin

Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekogroszku w Szczecinie. Ekogroszek jest jednym z najtańszych rozwiązań ogrzewania pomieszczeń w dzisiejszych czasach. Ekogroszek to stałe paliwo produkowane na bazie węgla kamiennego, przystosowane do palenia w piecach z podajnikiem retortowym. Zakupu najlepiej dokonać w sezonie wiosenno letnim gdy paliwo jest suche i znacznie tańsze. Sprzedaż ekogroszku w Szczecinie prowadzona jest na dwa sposoby: w wygodnych w użytkowaniu workach lub luzem. Worki są dobrze zabezpieczone przed wysuszeniem czy zamoczeniem się opału.

Węgiel Szczecin

Nasza firma prowadzi sprzedaż węgla w Szczecinie. Dbamy o dobrą jakość węgla i o sposób przechowywania. Naszym celem jest utrzymanie ciepła w Państwa domach i instytucjach. Oferta przygotowana jest dla odbiorców indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy liderem w sprzedaży węgla w Szczecinie. Nasze produkty sprowadzamy od największych producentów z Polski, Rosji i Czech. Węgiel jest surowcem bardzo strategicznym w naszym kraju. To podstawowy surowiec energetyczny, stosowany powszechnie jako paliwo. Wartość opałowa węgla jest uzależniona od jego składu. Ważnymi parametrami są zawartość popiołu, siarki i wilgotności.  Istotne jest pochodzenie węgla i sposób magazynowania, ma to bowiem znaczenie w trakcie spalania. Nasza węgiel w Szczecinie jest wyskoej jakości.

Drewno do Kominka Szczecin

Prowadzimy sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie na paletach. W swej ofercie sprzedajemy drewno kominkowe:  Buk - najtwardsze i najlepsze gatunkowo, długo i równomiernie się pali, długo schnie, Brzoza - łatwo się pali nawet przy dużej wilgotności, Dąb - najlepszy gatunkowo, twardy, pali się długo i długo schnie, Jesion - dobry gatunkowo, twardy, pali się równomiernie i długo, długo schnie. Nasze drewno kominkowe w Szczecinie jest najwyższej jakości.

Ekogroszek Szczecin - Węgiel Szczecin - Drewno kominkowe Szczecin - Ekogroszek jaret i pieklorz Szczecin

Strach przed zimą nie musi cię znowu nękać. Pomyśl już dziś o zakupie opału. Najlepsza sprzedaż węgla w Szczecinie rozpoczyna się już latem. Nie wierzysz? Przyjdź i sprawdź ceny na ekogroszek w Szczecinie, drewno kominkowe w Szczecinie, czy inne paliwa stałe. Wysokiej jakości drewno opałowe już dostępne w naszej ofercie. Najlepsi dostawcy, sprzedaż hurtowa i sprzedaż detaliczna opału. Zapewniamy transport opału we wskazane miejsce. Duże doświadczenie w sprzedaży węgla w Szczecinie i sprzedaży ekogroszku w Szczecinie.

Węgiel Szczecin na Facebooku

Ekogroszek Szczecin - Węgiel Szczecin - Drewno kominkowe Szczecin - Ekogroszek JARET Szczecin - Ekogroszek PIEKLORZ Szczecin
Copyright © 2012 www.Wegiel-Szczecin.eu
Wykonanie © FabrykaStron.eu    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz   

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 85328